Szamba betonowe Brańsk

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Brańsk

Szambo z koparką Brańsk

Wiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.