Szamba betonowe Choroszcz

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Choroszcz

Szambo z koparką Choroszcz

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.