Szamba betonowe Czyżew

Posiadanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Czyżew

Szambo z koparką Czyżew

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.