Szamba betonowe Drohiczyn

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Drohiczyn

Szambo z koparką Drohiczyn

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.