Szamba betonowe Grajewo

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Grajewo

Szambo z koparką Grajewo

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.