Szamba betonowe Hajnówka

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Hajnówka

Szambo z koparką Hajnówka

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.