Szamba betonowe Jedwabne

Podłączenie wody oraz ścieków to główne wyzwanie oczekujące na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje swobodę użytkowania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego oferujemy pełne prace polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Jedwabne

Producent szamb betonowych Jedwabne

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do środowiska. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na okres upałów. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby nawadniać swoje rośliny darmową wodą albo myć auto. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!