Szamba betonowe Kleszczele

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kleszczele

Szambo z koparką Kleszczele

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.