Szamba betonowe Knyszyn

Instalacja wodociągów oraz kanalizacji to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej jakości surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego oferujemy pełne usługi polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, aby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Knyszyn

Producent szamb betonowych Knyszyn

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do sedesu oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do przyrody. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, aby podlewać swoje kwiaty bezkosztową deszczówką albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!