Szamba betonowe Kolno

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kolno

Szambo z koparką Kolno

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.