Szamba betonowe Krynki

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Krynki

Szambo z koparką Krynki

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.