Szamba betonowe Łapy

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Łapy

Szambo z koparką Łapy

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.