Szamba betonowe Mońki

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Mońki

Szambo z koparką Mońki

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.