Szamba betonowe Nowogród

Instalacja wody oraz kanalizacji to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje swobodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne usługi bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Nowogród

Producent szamb betonowych Nowogród

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do kanalizacji filtrować części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pozwala przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba i regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i trzymać ją na czas upałów. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby nawadniać własne kwiaty bezkosztową wodą albo czyścić samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!