Szamba betonowe Sokółka

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to istotne wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje swobodę korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Sokółka

Producent szamb betonowych Sokółka

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala skierować część wody do środowiska. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz obszaru montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają zbierać deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na okres upałów. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać swoje rośliny darmową wodą albo czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!