Szamba betonowe Stawiski

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Stawiski

Szambo z koparką Stawiski

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.