Szamba betonowe Supraśl

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Supraśl

Szambo z koparką Supraśl

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.