Szamba betonowe Szczuczyn

Przyłączenie wodociągów i kanalizacji to istotne wyzwanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje swobodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Szczuczyn

Producent szamb betonowych Szczuczyn

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do sedesu filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz obszaru montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową deszczówką lub czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość wyrobów i usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!