Szamba betonowe Szepietowo

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szepietowo

Szambo z koparką Szepietowo

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.