Szamba betonowe Tykocin

Przyłączenie wodociągów i kanalizacji to główne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje swobodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej marki, żeby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Tykocin

Producent szamb betonowych Tykocin

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić część wody do przyrody. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i akumulować ją na okres upałów. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy użyciu kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby nawadniać swoje rośliny bezkosztową wodą lub czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!