Szamba betonowe Wąsosz

Podłączenie wody i ścieków to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Wąsosz

Producent szamb betonowych Wąsosz

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do kanalizacji oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do przyrody. Polecamy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować zbiornik betonowy, który będzie działał nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać własne rośliny darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów i usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!