Szamba betonowe Zambrów

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, a wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Zambrów

Szambo z koparką Zambrów

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.