Szamba betonowe Brusy

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Brusy

Szambo z koparką Brusy

Wiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.