Szamba betonowe Bytów

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Bytów

Szambo z koparką Bytów

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.