Szamba betonowe Czarna Woda

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Czarna Woda

Szambo z koparką Czarna Woda

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.