Szamba betonowe Dzierzgoń

Instalacja wodociągów oraz kanalizacji to główne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje swobodę korzystania bez obaw o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Dzierzgoń

Producent szamb betonowych Dzierzgoń

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do środowiska. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie ulewy i trzymać ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać swoje kwiaty bezkosztową wodą lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i prac, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!