Szamba betonowe Jastarnia

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to główne zadanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni wygodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż oferujemy kompleksowe usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Jastarnia

Producent szamb betonowych Jastarnia

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do środowiska. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba i regionu instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył nawet kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać własne warzywa darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!