Szamba betonowe Kartuzy

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kartuzy

Szambo z koparką Kartuzy

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.