Szamba betonowe Kępice

Przyłączenie wodociągów oraz ścieków to główne wyzwanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Kępice

Producent szamb betonowych Kępice

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do środowiska. Polecamy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na czas suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać własne warzywa darmową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!