Szamba betonowe Kościerzyna

Postawienie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Kościerzyna

Szambo z koparką Kościerzyna

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.