Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort użytkowania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby upewnić się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Producent szamb betonowych Nowy Dwór Gdański

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do sedesu oczyszczać fragmenty stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres nieurodzaju. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby nawadniać własne warzywa bezkosztową wodą albo czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!