Szamba betonowe Nowy Staw

Podłączenie wodociągów oraz kanalizacji to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni swobodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Nowy Staw

Producent szamb betonowych Nowy Staw

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do rur filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do środowiska. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i obszaru montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową podczas deszczu i trzymać ją na czas upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby nawadniać swoje rośliny bezkosztową deszczówką lub myć auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów i usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!