Szamba betonowe Pelplin

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Pelplin

Szambo z koparką Pelplin

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.