Szamba betonowe Prabuty

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją komór, transportem na działkę, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Prabuty

Szambo z koparką Prabuty

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.