Szamba betonowe Reda

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Reda

Szambo z koparką Reda

Wiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.