Szamba betonowe Skórcz

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Skórcz

Szambo z koparką Skórcz

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.