Szamba betonowe Sztum

Instalacja wody i ścieków to główne zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zapewni wygodę użytkowania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, toteż zapewniamy pełne prace bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Sztum

Producent szamb betonowych Sztum

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do sedesu filtrować części stałe i oczyszczoną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika oraz regionu montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową deszczówką lub myć auto. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!