Szamba betonowe Ustka

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Ustka

Szambo z koparką Ustka

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.