Szamba betonowe Żukowo

Podłączenie wody i ścieków to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem światowej klasy produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni komfort korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy pełne prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Żukowo

Producent szamb betonowych Żukowo

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru zbiornika i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres upałów. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie służył aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką albo myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!