Szamba betonowe Cieszyn

Podłączenie wody i ścieków to najważniejsze zadanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem światowej klasy produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort korzystania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Cieszyn

Producent szamb betonowych Cieszyn

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do rur oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do środowiska. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz obszaru dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają gromadzić wodę opadową w trakcie deszczu i trzymać ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zamontować zbiornik betonowy, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby nawadniać własne warzywa darmową deszczówką albo czyścić auto. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!