Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Szambo z koparką Czechowice-Dziedzice

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy zbiornik na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.