Szamba betonowe Imielin

Instalacja wody i kanalizacji to główne zadanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Możesz to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę korzystania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe prace bazujące na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Imielin

Producent szamb betonowych Imielin

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do obiegu. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!