Szamba betonowe Kłobuck

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie wykopania zbiornika o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kłobuck

Szambo z koparką Kłobuck

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.