Szamba betonowe Koniecpol

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Koniecpol

Szambo z koparką Koniecpol

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.