Szamba betonowe Krzanowice

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Krzanowice

Szambo z koparką Krzanowice

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na posesję, koparką robimy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie wód opadowych z rynien domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.