Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Postawienie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Szambo z koparką Kuźnia Raciborska

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.