Szamba betonowe Łazy

Podłączenie wody oraz kanalizacji to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela nowego domu. Można to wykonać szybko, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni komfort użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Łazy

Producent szamb betonowych Łazy

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności zbiornika i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pomagają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na czas suszy. Dbając o środowisko najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał nawet kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby nawadniać swoje kwiaty bezkosztową wodą lub myć auto. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!