Szamba betonowe Lubliniec

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Lubliniec

Szambo z koparką Lubliniec

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.