Szamba betonowe Miasteczko Śląskie

Instalacja wody i kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza własnego domu. Można to zrealizować szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż oferujemy pełne usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Miasteczko Śląskie

Producent szamb betonowych Miasteczko Śląskie

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do rur filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na czas upałów. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać swoje warzywa darmową deszczówką albo myć samochód. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!