Szamba betonowe Myszków

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Myszków

Szambo z koparką Myszków

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie wód opadowych z orynnowania budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.